Kemik_ErdaL
Kemik_ErdaL

Kanalımda Yayınladım videolar başka kanallardan alınmadır eğerki Telif haklı videolarınızın kaldırılmasını istriyorsanız video nun yorum bölumunde videonun size ayit oldugunu sölersenız kaldırırım.

Aboneler

51,900

gösterimler

1,246

Videolar

0

YouTube ID

UCWoCJ_gKp4JLk7CwIGqXo2g

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-03-10 Sun 52,100 - 1,246 - 0 -
2024-03-12 Tue 52,100 - 1,246 - 0 -
2024-03-14 Thu 52,100 - 1,246 - 0 -
2024-03-15 Fri 52,100 - 1,246 - 0 -
2024-03-19 Tue 52,000 -100 1,246 - 0 -
2024-03-21 Thu 52,000 - 1,246 - 0 -
2024-03-24 Sun 52,000 - 1,246 - 0 -
2024-03-26 Tue 52,000 - 1,246 - 0 -
2024-03-27 Wed 52,000 - 1,246 - 0 -
2024-03-29 Fri 52,000 - 1,246 - 0 -
2024-04-04 Thu 52,000 - 1,246 - 0 -
2024-04-06 Sat 52,000 - 1,246 - 0 -
2024-04-14 Sun 51,900 -100 1,246 - 0 -
2024-04-16 Tue 51,900 - 1,246 - 0 -
2024-04-17 Wed 51,900 - 1,246 - 0 -
Toplam Özet -200 - -
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes