Hobisever
Hobisever

Herkese merhaba ben Zeynep Gümüş @Hobisever YouTube kanalıma hoşgeldiniz, kanalımda her türlü el emeği el işi ve tasarımlarım yer almaktadır en sevilen lif modellerim şal modelleri battaniye çeşit çeşit örgüler kendin yap videoları gibi faydalı bir çok el emeği ile sizlerle olmaya devam edeceğim kanalıma abone olmak ücretsizdir ,beğeni ve yorumlarınız başladığım bu yolda bana güç vermektedir , destekleriniz için şimdiden hepinize çok teşekkür ederim...

Aboneler

529,000

gösterimler

81,327,053

Videolar

888

YouTube ID

UCWzWPN7oyHN5tEbBV6BxX3Q

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-02-27 Tue 518,000 - 79,676,068 - 873 -
2024-03-10 Sun 522,000 +4000 80,187,952 +511884 877 +4
2024-03-11 Mon 522,000 - 80,187,952 - 877 -
2024-03-14 Thu 523,000 +1000 80,329,336 +141384 879 +2
2024-03-15 Fri 523,000 - 80,370,078 +40742 879 -
2024-03-16 Sat 523,000 - 80,398,810 +28732 879 -
2024-03-19 Tue 524,000 +1000 80,473,423 +74613 880 +1
2024-03-26 Tue 526,000 +2000 80,751,624 +278201 884 +4
2024-03-27 Wed 526,000 - 80,788,219 +36595 885 +1
2024-03-28 Thu 526,000 - 80,819,714 +31495 885 -
2024-03-31 Sun 527,000 +1000 80,881,334 +61620 885 -
2024-04-07 Sun 528,000 +1000 81,094,452 +213118 887 +2
2024-04-09 Tue 528,000 - 81,142,847 +48395 887 -
2024-04-10 Wed 528,000 - 81,142,847 - 887 -
2024-04-17 Wed 529,000 +1000 81,327,053 +184206 888 +1
Toplam Özet +11000 +1650985 +15
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes