Counterr90
Counterr90

Aboneler

548

gösterimler

103

Videolar

2

YouTube ID

UCXP8J4jfDkt1PtNfkN8qHIg

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2023-11-15 Wed 551 - 63 - 1 -
2023-11-16 Thu 551 - 63 - 1 -
2023-12-07 Thu 551 - 67 +4 1 -
2023-12-19 Tue 551 - 68 +1 1 -
2023-12-28 Thu 551 - 68 - 1 -
2024-01-18 Thu 551 - 69 +1 1 -
2024-01-28 Sun 551 - 71 +2 1 -
2024-01-29 Mon 551 - 71 - 1 -
2024-02-09 Fri 551 - 76 +5 1 -
2024-03-02 Sat 551 - 81 +5 1 -
2024-03-10 Sun 548 -3 96 +15 2 +1
2024-03-19 Tue 548 - 99 +3 2 -
2024-03-24 Sun 548 - 101 +2 2 -
2024-04-15 Mon 548 - 102 +1 2 -
2024-04-16 Tue 548 - 103 +1 2 -
Toplam Özet -3 +40 +1
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes