Ahmet Can
Ahmet Can

gorunum

Aboneler

1,020

gösterimler

89,799

Videolar

76

YouTube ID

UCXaroeJTyHg7elJ6xgnV3dw

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-02-21 Wed 1,020 - 89,784 - 76 -
2024-02-29 Thu 1,020 - 89,787 +3 76 -
2024-03-02 Sat 1,020 - 89,787 - 76 -
2024-03-10 Sun 1,020 - 89,789 +2 76 -
2024-03-13 Wed 1,020 - 89,789 - 76 -
2024-03-16 Sat 1,020 - 89,789 - 76 -
2024-03-18 Mon 1,020 - 89,789 - 76 -
2024-03-19 Tue 1,020 - 89,789 - 76 -
2024-03-26 Tue 1,020 - 89,792 +3 76 -
2024-04-04 Thu 1,020 - 89,796 +4 76 -
2024-04-08 Mon 1,020 - 89,797 +1 76 -
2024-04-16 Tue 1,020 - 89,798 +1 76 -
2024-04-19 Fri 1,020 - 89,799 +1 76 -
2024-04-20 Sat 1,020 - 89,799 - 76 -
2024-04-21 Sun 1,020 - 89,799 - 76 -
Toplam Özet - +15 -
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes