Ercan Yay
Ercan Yay

BU KANAL ÇOK DEĞİŞİK NASIL ANLATSAM HER AN HER TÜRDE VİDEO GELEBİLİR BELLİ BİR KONSEPT YOK :P SİSTEM ÖZELLİKLERİ - Thermaltake V200 600W 80Plus 3X Pure Plus RGB Fanlı Midtower Kasa - MSI B450M PRO-M2 AMD B450 Soket AM4 DDR4 3466MHz (A-XMP OC MODE) VGA DVI HDMI Anakart - AMD Ryzen 5 1600 Soket AM4 3.2GHz 19MB Önbellek 65W 6 Çekirdek İşlemci [ AMD Wraith Max Soğutucu ] - MSI RX580 Armor OC 8GB GDDR5 256Bit AMD Radeon DX12 Ekran Kartı - 2 X CORSAIR 8GB DDR4 3000MHz CL16 Siyah Vengeance LPX Single Kit Ram - TOSHIBA OCZ 480GB TR200 SATA3 2.5" SSD (555MB Okuma / 540MB Yazma) - ASUS 24" VG248QG 0,5 Ms Full HD 165Hz FreeSync / G-SYNC HDMI DP Gaming Monitör - MSI Interceptor DS B1 Mause - Rampage KB-R90 Orion Klavye - CREATİVE HOPARLÖR - RAMPAGE RM-K12 MANLY 7.1 KULAKLIK - VE KOCAMAN YÜREĞİM - VE HALA ABONE OLMAYAN SEN - Unutma Sen Yoksan 1 Kişi Eksiğiz ;) İletişim:İnstagram ercan.yay06 İletişim2:ercan.06yay15@gmail.com

Aboneler

4,840

gösterimler

4,602,393

Videolar

101

YouTube ID

UCXuSZLGc8JGCEU2OALrW1ig

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-01-29 Mon 4,840 - 4,582,776 - 101 -
2024-01-30 Tue 4,840 - 4,583,171 +395 101 -
2024-02-01 Thu 4,840 - 4,583,574 +403 101 -
2024-02-02 Fri 4,840 - 4,583,574 - 101 -
2024-02-13 Tue 4,840 - 4,585,858 +2284 101 -
2024-02-17 Sat 4,840 - 4,586,707 +849 101 -
2024-02-25 Sun 4,840 - 4,588,500 +1793 101 -
2024-03-07 Thu 4,840 - 4,591,208 +2708 101 -
2024-03-08 Fri 4,840 - 4,591,208 - 101 -
2024-03-10 Sun 4,830 -10 4,591,807 +599 101 -
2024-03-14 Thu 4,830 - 4,592,914 +1107 101 -
2024-03-19 Tue 4,840 +10 4,594,220 +1306 101 -
2024-03-31 Sun 4,840 - 4,597,855 +3635 101 -
2024-04-11 Thu 4,840 - 4,601,063 +3208 101 -
2024-04-16 Tue 4,840 - 4,602,393 +1330 101 -
Toplam Özet - +19617 -
Sonraki güncelleme 3 hours 43 minutes