BıDıK Tv
BıDıK Tv

Erva ile okul öncesi ve ilkokul seviyesi ingilizce ve Türkçe eğitici animasyon ve eğlenceli çocuk şarkıları ve çocuk videoları hazırlayıp çocuklarımızın hem eğlenip hem öğrenmesi için çalışıyorum sizlere daha iyi ve eğlenceli videolar hazırlamamız için bizlerden desteklerinizi eksik etmeyin arkadaşlar kanalımızı sosyal media platformlarında paylaşırsanız çok memnun oluruz çocuklarımız geleceğimizdir eğitim sıfır yaştan başlar. bizler çocuklarımıza bir nebze de olsa faydalı olmak için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz bu yolda bizleri yalnız bırakmayın hepinizi seviyoruz ENGLİSH EXPLANATİON I'm working with Erva to prepare preschool and primary school level English and Turkish educational animations, fun children's songs and children's videos so that our children can both have fun and learn. Do not miss your support so that we can prepare better and entertaining videos for you, my friends, I would be very pleased if you share our channel on social media platforms.

Aboneler

15,700

gösterimler

10,378,849

Videolar

225

YouTube ID

UCYBXMfwRxGyA94xr8jWEqmg

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-03-03 Sun 15,800 - 10,362,480 - 223 -
2024-03-10 Sun 15,800 - 10,364,474 +1994 224 +1
2024-03-11 Mon 15,800 - 10,364,474 - 224 -
2024-03-14 Thu 15,800 - 10,365,621 +1147 224 -
2024-03-16 Sat 15,800 - 10,365,834 +213 225 +1
2024-03-19 Tue 15,800 - 10,366,822 +988 225 -
2024-03-21 Thu 15,800 - 10,367,328 +506 225 -
2024-03-22 Fri 15,800 - 10,367,478 +150 225 -
2024-03-26 Tue 15,800 - 10,369,180 +1702 226 +1
2024-03-27 Wed 15,800 - 10,369,388 +208 226 -
2024-04-02 Tue 15,800 - 10,370,711 +1323 227 +1
2024-04-06 Sat 15,800 - 10,375,288 +4577 224 -3
2024-04-08 Mon 15,800 - 10,376,115 +827 224 -
2024-04-12 Fri 15,800 - 10,377,859 +1744 225 +1
2024-04-17 Wed 15,700 -100 10,378,849 +990 225 -
Toplam Özet -100 +16369 +2
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes