NaxRin
NaxRin

Hepinize merhabalar ben Umut 2016 yılından beri düzenli olarak video atıyorum ve oyun oynarken video çekmeyi çok seviyorum işin parasında değilim amaç büyüp sadece ailemin olması ve dostluklar edinmem bütün oyun tarzlarını oynarım sıkılmadan keyif alarak sizlere atarım inşallah büyürüz ve hepinizi aramda görürüm hepinizi çok seviyorum takipte kalın. Reklam ve işbirliği için; naxrin.umut@gmail.com Ekran Kartı : ASUS RTX 3050 8 GB Ram : 16 GB RAM işlemci : AMD RYZEN 5 5500 Mouse;Gamepower Phonix Klavye : Philips SPK8404 Kulaklık;Gamepower Medusa 7.1

Aboneler

544

gösterimler

93,519

Videolar

1,174

YouTube ID

UCZ1uCDMzqGGDbZONmuJmpcw

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-03-19 Tue 537 - 90,774 - 1,133 -
2024-03-21 Thu 537 - 90,808 +34 1,133 -
2024-03-22 Fri 537 - 90,821 +13 1,134 +1
2024-03-25 Mon 537 - 90,955 +134 1,137 +3
2024-03-26 Tue 538 +1 91,032 +77 1,137 -
2024-03-28 Thu 540 +2 91,050 +18 1,137 -
2024-04-01 Mon 541 +1 91,461 +411 1,146 +9
2024-04-03 Wed 542 +1 91,770 +309 1,153 +7
2024-04-04 Thu 542 - 91,770 - 1,154 +1
2024-04-05 Fri 543 +1 91,925 +155 1,156 +2
2024-04-07 Sun 543 - 92,340 +415 1,162 +6
2024-04-14 Sun 544 +1 93,373 +1033 1,173 +11
2024-04-15 Mon 544 - 93,456 +83 1,174 +1
2024-04-16 Tue 544 - 93,456 - 1,174 -
2024-04-17 Wed 544 - 93,519 +63 1,174 -
Toplam Özet +7 +2745 +41
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes