Özcan Temiz
Özcan Temiz

Ben Özcan Temiz.Bu kanalda karakalem portre çizim videolarımı,sanat ve karakalem portre yapım dersleri üzerine videolar yapıyorum... Gerçekçi ( realist ) karakelem portre sanatçısı.

Aboneler

1,440

gösterimler

153,011

Videolar

61

YouTube ID

UCaSbjXk_mstvLBd54WZ_4Lg

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-01-28 Sun 1,440 - 152,432 - 60 -
2024-01-29 Mon 1,440 - 152,432 - 60 -
2024-02-06 Tue 1,440 - 152,472 +40 60 -
2024-02-13 Tue 1,440 - 152,543 +71 60 -
2024-02-17 Sat 1,440 - 152,583 +40 60 -
2024-02-18 Sun 1,440 - 152,599 +16 60 -
2024-02-29 Thu 1,440 - 152,764 +165 61 +1
2024-03-01 Fri 1,440 - 152,785 +21 61 -
2024-03-10 Sun 1,440 - 152,872 +87 61 -
2024-03-12 Tue 1,440 - 152,903 +31 61 -
2024-03-19 Tue 1,440 - 152,924 +21 61 -
2024-03-24 Sun 1,440 - 152,937 +13 61 -
2024-04-04 Thu 1,440 - 152,984 +47 61 -
2024-04-06 Sat 1,440 - 152,986 +2 61 -
2024-04-16 Tue 1,440 - 153,011 +25 61 -
Toplam Özet - +579 +1
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes