hayalinotlar
hayalinotlar

Merhaba ben hayallerinin peşin de ömür çürüten adam.Uzun zamandır bisiklet ile Asya turunun hayalini kuruyorum. 2012 yılından beri bisikleti aktif olarak kullanıyorum.Toplamda 30bin kilometrenin üzerinde kamplı bisiklet turu deneyimim var. "Yaşanılanlar,görülenler ve öğrenilenler ne kadar acı olursa olsun,macera insanoğlu için büyük bir nimetti.Çünkü dünyadaki en büyük mutluluk,bu Dünya'nın şahidi olmaktı.” Bu kanal bir Antalya markasıdır... Saygı,sevgi,hoşgörü...

Aboneler

520

gösterimler

34,707

Videolar

97

YouTube ID

UCajtZbooY-7TUV6Ymk64XBg

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-01-28 Sun 518 - 34,300 - 93 -
2024-01-29 Mon 518 - 34,300 - 93 -
2024-02-02 Fri 518 - 34,311 +11 93 -
2024-02-13 Tue 518 - 34,347 +36 93 -
2024-02-17 Sat 519 +1 34,362 +15 93 -
2024-02-25 Sun 520 +1 34,481 +119 95 +2
2024-03-08 Fri 520 - 34,513 +32 95 -
2024-03-10 Sun 520 - 34,515 +2 95 -
2024-03-19 Tue 520 - 34,531 +16 95 -
2024-03-20 Wed 520 - 34,531 - 96 +1
2024-03-31 Sun 520 - 34,616 +85 96 -
2024-04-07 Sun 520 - 34,627 +11 96 -
2024-04-11 Thu 521 +1 34,633 +6 97 +1
2024-04-12 Fri 521 - 34,633 - 97 -
2024-04-16 Tue 520 -1 34,707 +74 97 -
Toplam Özet +2 +407 +4
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes