Berkcan Güven
Berkcan Güven

Aboneler

4,010,000

gösterimler

842,140,170

Videolar

217

YouTube ID

UCb-zL8c0oTvPl04hEoA0Q0w

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-02-28 Wed 4,020,000 - 839,947,020 - 217 -
2024-03-02 Sat 4,020,000 - 840,080,943 +133923 217 -
2024-03-03 Sun 4,020,000 - 840,080,943 - 217 -
2024-03-05 Tue 4,020,000 - 840,178,169 +97226 217 -
2024-03-09 Sat 4,020,000 - 840,365,243 +187074 217 -
2024-03-10 Sun 4,020,000 - 840,408,231 +42988 217 -
2024-03-14 Thu 4,010,000 -10000 840,610,529 +202298 217 -
2024-03-16 Sat 4,010,000 - 840,652,297 +41768 217 -
2024-03-19 Tue 4,010,000 - 840,770,105 +117808 217 -
2024-03-20 Wed 4,010,000 - 840,846,146 +76041 217 -
2024-03-26 Tue 4,010,000 - 841,092,150 +246004 217 -
2024-03-29 Fri 4,010,000 - 841,215,618 +123468 217 -
2024-04-01 Mon 4,010,000 - 841,346,441 +130823 217 -
2024-04-07 Sun 4,010,000 - 841,624,695 +278254 217 -
2024-04-17 Wed 4,010,000 - 842,140,170 +515475 217 -
Toplam Özet -10000 +2193150 -
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes