Das ist Erbil
Das ist Erbil

Jo leude was geht ab . Ich zocke gerne . Wenn ich Lust habe nehme ich auch auf.

Aboneler

432

gösterimler

1,557

Videolar

5

YouTube ID

UCbnb7_xtZNtj5v7TTZwuPKg

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-02-20 Tue 432 - 1,553 - 5 -
2024-03-02 Sat 432 - 1,554 +1 5 -
2024-03-03 Sun 432 - 1,554 - 5 -
2024-03-10 Sun 432 - 1,556 +2 5 -
2024-03-14 Thu 432 - 1,556 - 5 -
2024-03-15 Fri 432 - 1,556 - 5 -
2024-03-19 Tue 432 - 1,556 - 5 -
2024-03-26 Tue 432 - 1,557 +1 5 -
2024-03-28 Thu 432 - 1,557 - 5 -
2024-04-06 Sat 432 - 1,557 - 5 -
2024-04-07 Sun 432 - 1,557 - 5 -
2024-04-18 Thu 432 - 1,557 - 5 -
2024-04-19 Fri 432 - 1,557 - 5 -
2024-04-20 Sat 432 - 1,557 - 5 -
2024-04-21 Sun 432 - 1,557 - 5 -
Toplam Özet - +4 -
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes