benli tv
benli tv

Bu kanalda kazanılacak olan paraların bir kısmı down sendromlulara harcanacaktır lütfen duyarlı vatandaşlar abone olun destek olun. Göstereceğiniz ilgiden dolayı şimdiden teşekkürler.

Aboneler

588

gösterimler

34,981

Videolar

96

YouTube ID

UCcq3SMnKqWGNiDJF0xSJlig

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-02-02 Fri 592 - 34,868 - 96 -
2024-02-13 Tue 592 - 34,886 +18 96 -
2024-02-17 Sat 592 - 34,890 +4 96 -
2024-02-26 Mon 592 - 34,895 +5 96 -
2024-02-29 Thu 592 - 34,902 +7 96 -
2024-03-06 Wed 592 - 34,912 +10 96 -
2024-03-08 Fri 592 - 34,916 +4 96 -
2024-03-10 Sun 592 - 34,920 +4 96 -
2024-03-19 Tue 591 -1 34,940 +20 96 -
2024-03-21 Thu 591 - 34,945 +5 96 -
2024-03-23 Sat 591 - 34,946 +1 96 -
2024-04-02 Tue 590 -1 34,962 +16 96 -
2024-04-03 Wed 590 - 34,966 +4 96 -
2024-04-15 Mon 588 -2 34,977 +11 96 -
2024-04-16 Tue 588 - 34,981 +4 96 -
Toplam Özet -4 +113 -
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes