Buse Korkmaz
Buse Korkmaz

Ben Buse Korkmazınız! ?? Makyaj, kıyafet ve yeni keşiflerle karşınızda olacağım... Kanalıma abone olmayı ve bildirimlerinizi açmayı unutmayın! ❤️

Aboneler

534,000

gösterimler

19,954,650

Videolar

99

YouTube ID

UCcxkhzxx2BFc6rQb3riZ5aw

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-02-26 Mon 530,000 - 17,657,843 - 83 -
2024-03-02 Sat 531,000 +1000 17,273,350 -384493 94 +11
2024-03-07 Thu 531,000 - 17,366,415 +93065 94 -
2024-03-10 Sun 531,000 - 17,419,456 +53041 95 +1
2024-03-12 Tue 531,000 - 17,469,026 +49570 95 -
2024-03-14 Thu 531,000 - 17,494,895 +25869 95 -
2024-03-22 Fri 531,000 - 17,845,508 +350613 96 +1
2024-03-23 Sat 531,000 - 17,845,508 - 96 -
2024-03-26 Tue 532,000 +1000 16,876,301 -969207 91 -5
2024-04-01 Mon 532,000 - 17,342,518 +466217 95 +4
2024-04-02 Tue 532,000 - 17,483,195 +140677 97 +2
2024-04-07 Sun 532,000 - 18,163,143 +679948 98 +1
2024-04-11 Thu 533,000 +1000 18,983,880 +820737 98 -
2024-04-13 Sat 534,000 +1000 19,490,350 +506470 99 +1
2024-04-17 Wed 534,000 - 19,954,650 +464300 99 -
Toplam Özet +4000 +2296807 +16
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes