Merve'nin Mutfağı
Merve'nin Mutfağı

Merhabalar Yemek ve tatlı Yapmayı Çok Seviyorum. Yaptığım Yemek ve tatlı Tariflerini Profesyonel Olarak Hem Yazılı Hem Görüntülü Şekilde Youtube Kanalıma Yükleyeceğim.Buradaki Amaç Hem Eğlenip Sevdiğimiz İşi Yapmak Hemde Siz Değerli Takipçilerimize Bilgi Aktarmak. Teşekkür Ederim Facebook Sayfamız: https://www.facebook.com/efteni.efteni.39 #Yemek #Pasta #Tarif #Kolay #Mutfak #elma #kiraz #çilek #vişne #anofte #dağ çileği #sulu yemek #en guzel tarifler #yeni gelinler

Aboneler

252

gösterimler

3,026

Videolar

5

YouTube ID

UCd4nzkvKzo1GNz14D1DqkkQ

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2023-12-26 Tue 253 - 3,020 - 5 -
2024-01-03 Wed 252 -1 3,020 - 5 -
2024-01-17 Wed 252 - 3,021 +1 5 -
2024-01-27 Sat 252 - 3,021 - 5 -
2024-01-28 Sun 252 - 3,021 - 5 -
2024-01-29 Mon 252 - 3,021 - 5 -
2024-02-19 Mon 252 - 3,024 +3 5 -
2024-03-03 Sun 252 - 3,024 - 5 -
2024-03-10 Sun 252 - 3,024 - 5 -
2024-03-11 Mon 252 - 3,024 - 5 -
2024-03-14 Thu 252 - 3,025 +1 5 -
2024-03-19 Tue 252 - 3,026 +1 5 -
2024-03-29 Fri 252 - 3,026 - 5 -
2024-04-06 Sat 252 - 3,026 - 5 -
2024-04-16 Tue 252 - 3,026 - 5 -
Toplam Özet -1 +6 -
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes