Ahmet YILMAZ
Ahmet YILMAZ

DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER THANKS YOU FOR YOUR SUPPORT Değerli abonelerim...!!! My Dear Subscribers Traktör, Tarla Tarımı, Bahçe Tarımı ve Hayvancılık İle ilgili Ekim , Dikim, Toprak işleme, Ekim hazırlığı, yem hazırlama, yem kırma, yem karma, yem ezme, slaj, paketleme, ilaçlama, sap parçalama, çapalama aletleri ile ilgili videoları sizlerle paylaşarak, sizlere yardımcı olmaya çalışıyorum...!!! Subscribers ... !!! Tractor, Crop Cultivation, Horticulture and Livestock related to October, Planting, Soil cultivation, Seeding preparation, forage crushing, feed crushing, feed crushing, slapping, packaging, disinfestation, shredding, tools, sharing tools with you, we help you Trying to be #newholland #agriculture #farm #farming #mechanical #garden #johndeere #traktor #tractor #corn #official #fruit #wheat #cotton #animal #cows #field #case #alightmotion #ad #shorts #shortsvideo #short #shortvideo #trending #trendingvideo #freefire #funny #free #hot #like #life #lifestyle

Aboneler

65,100

gösterimler

45,506,700

Videolar

833

YouTube ID

UCdlDz2SIZh_-Vtl2uSoxw7Q

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-03-14 Thu 64,900 - 45,284,409 - 833 -
2024-03-16 Sat 64,900 - 45,316,511 +32102 833 -
2024-03-19 Tue 65,000 +100 45,381,116 +64605 833 -
2024-03-23 Sat 65,100 +100 45,433,097 +51981 833 -
2024-03-25 Mon 65,100 - 45,447,112 +14015 833 -
2024-03-26 Tue 65,100 - 45,452,089 +4977 833 -
2024-03-27 Wed 65,100 - 45,458,102 +6013 833 -
2024-03-29 Fri 65,100 - 45,465,247 +7145 833 -
2024-04-01 Mon 65,100 - 45,469,691 +4444 833 -
2024-04-03 Wed 65,100 - 45,478,563 +8872 833 -
2024-04-05 Fri 65,100 - 45,485,571 +7008 833 -
2024-04-07 Sun 65,100 - 45,490,688 +5117 833 -
2024-04-13 Sat 65,100 - 45,501,901 +11213 833 -
2024-04-14 Sun 65,100 - 45,501,901 - 833 -
2024-04-17 Wed 65,100 - 45,506,700 +4799 833 -
Toplam Özet +200 +222291 -
Sonraki güncelleme 4 hours 24 minutes