Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Abone olmak için tıkla ?? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz resmi YouTube kanalı Türkiye'nin en güçlü ailesi olan Çakırbeyliler'in karşısında bu sefer daha zorlu bir sınav vardır: Avrupa'nın en büyüğü olmak. Bakalım güç savaşlarında kazanan taraf kim olacak, dünyayı sömüren güçler mi, onlara başkaldıran Çakırbeyliler mi? Yapım: atv Oyuncular: Oktay Kaynarca (Hızır Çakırbeyli), Sanem Çelik ( Ceylan), Ali Sürmeli ( Doğan), Hüseyin Avni Danyal (Tufan), Yunus Emre Yıldırımer (Alpaslan Çakırbeyli), Ozan Akbaba (İlyas Çakırbeyli), Pelin Akil Altan ( Bahar), Engin Benli (Yaman), Sabiye Tozan (Hayriye Çakırbeyli)

Aboneler

2,740,000

gösterimler

3,990,088,989

Videolar

5,080

YouTube ID

UCeLBNGSG9w5qEbzQqZjqjuw

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-03-07 Thu 2,710,000 - 3,915,127,748 - 7,190 -
2024-03-10 Sun 2,710,000 - 3,920,444,881 +5317133 7,201 +11
2024-03-14 Thu 2,710,000 - 3,925,882,442 +5437561 7,210 +9
2024-03-15 Fri 2,710,000 - 3,925,882,442 - 7,212 +2
2024-03-19 Tue 2,710,000 - 3,933,573,769 +7691327 7,221 +9
2024-03-24 Sun 2,720,000 +10000 3,942,174,235 +8600466 7,260 +39
2024-03-26 Tue 2,720,000 - 3,945,572,982 +3398747 7,268 +8
2024-03-27 Wed 2,720,000 - 3,947,254,215 +1681233 7,273 +5
2024-03-30 Sat 2,720,000 - 3,951,908,923 +4654708 7,287 +14
2024-04-06 Sat 2,730,000 +10000 3,963,486,306 +11577383 7,309 +22
2024-04-11 Thu 2,730,000 - 3,972,187,007 +8700701 7,323 +14
2024-04-17 Wed 2,730,000 - 3,983,513,776 +11326769 7,347 +24
2024-04-19 Fri 2,740,000 +10000 3,987,319,525 +3805749 7,368 +21
2024-04-20 Sat 2,740,000 - 3,988,650,364 +1330839 5,080 -2288
2024-04-21 Sun 2,740,000 - 3,990,088,989 +1438625 5,080 -
Toplam Özet +30000 +74961241 -2110
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes