Aboneler

1,450

gösterimler

81,987

Videolar

11

YouTube ID

UCeWFnKhx9p_DZJhpYwwgi6Q

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-01-28 Sun 1,460 - 81,879 - 11 -
2024-01-29 Mon 1,460 - 81,879 - 11 -
2024-02-08 Thu 1,460 - 81,890 +11 11 -
2024-02-13 Tue 1,460 - 81,897 +7 11 -
2024-02-17 Sat 1,460 - 81,902 +5 11 -
2024-02-19 Mon 1,460 - 81,902 - 11 -
2024-02-23 Fri 1,460 - 81,912 +10 11 -
2024-03-02 Sat 1,460 - 81,935 +23 11 -
2024-03-10 Sun 1,460 - 81,946 +11 11 -
2024-03-14 Thu 1,460 - 81,954 +8 11 -
2024-03-19 Tue 1,450 -10 81,959 +5 11 -
2024-03-21 Thu 1,450 - 81,961 +2 11 -
2024-03-25 Mon 1,450 - 81,964 +3 11 -
2024-04-06 Sat 1,450 - 81,972 +8 11 -
2024-04-16 Tue 1,450 - 81,987 +15 11 -
Toplam Özet -10 +108 -
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes