PuVideo
PuVideo

Topics : parkour, trick shots, freerunning, skateboarding, cliff diving, wingsuit flying, snowboarding, BMX, freestyle football, basketball, golf and other action sports! THANKYOU VERY MUCH!

Aboneler

1,580,000

gösterimler

428,411,226

Videolar

132

YouTube ID

UCeqzXvmktHP5Tv7NFzGrfZw

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-02-15 Thu 1,590,000 - 428,116,257 - 130 -
2024-02-17 Sat 1,590,000 - 428,134,472 +18215 130 -
2024-02-19 Mon 1,590,000 - 428,148,263 +13791 130 -
2024-03-03 Sun 1,580,000 -10000 428,236,278 +88015 131 +1
2024-03-08 Fri 1,580,000 - 428,285,518 +49240 132 +1
2024-03-10 Sun 1,580,000 - 428,293,123 +7605 132 -
2024-03-14 Thu 1,580,000 - 428,333,911 +40788 132 -
2024-03-19 Tue 1,580,000 - 428,351,830 +17919 132 -
2024-03-24 Sun 1,580,000 - 428,364,246 +12416 132 -
2024-03-26 Tue 1,580,000 - 428,368,510 +4264 132 -
2024-03-27 Wed 1,580,000 - 428,370,532 +2022 132 -
2024-04-07 Sun 1,580,000 - 428,391,764 +21232 132 -
2024-04-13 Sat 1,580,000 - 428,405,334 +13570 132 -
2024-04-14 Sun 1,580,000 - 428,406,799 +1465 132 -
2024-04-17 Wed 1,580,000 - 428,411,226 +4427 132 -
Toplam Özet -10000 +294969 +2
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes