Bez Bebek
Bez Bebek

Oyuncak bir bez bebek olan Nana'nın 100 yıl boyunca hayali eski sahibi Makbule'nin yanında insan olarak yaşayıp insanlarla aynı duyguları hissedebilmektir. Nana, 100. doğum gününde hayallerini gerçekleştirmek için insan olmayı diler ve dileği kabul edilir. Nana, insan olana kadar geceleri bez bebek haline döner gündüzleri ise insan olarak yaşar. Bu durum 1 yıl boyunca devam etmek zorundadır. Oyuncaklar Ülkesi'ndeki kurallara göre dilenen bir dileği başka hiç kimse dileyemez. Bu kuraldan dolayı doğum gününe 1 yıl kalan ve Nana'yla aynı dileği paylaşan Şoker, onu bu zorlu dünyaya alışma sürecinde dileğinden vazgeçirmeye çalışmaktadır. Oyuncu kadrosu: Nana: Evrim Akın, Hakan: Tan Sağtürk (1-70) / Alpay Atalan (72-101), Kulina: Oya Aydoğan, Makbule: Sevinç Aktansel, Şoker: Mehmet Usta, Simge: Fatoş Kabasakal, Emre: Ege Tanman, Yağmur: Reyhan Asena Keskinci, Özge: Sibel Kasapoğlu, Merve: Şükran Ovalı, Volkan: Tuğrul Arsever

Aboneler

1,230,000

gösterimler

1,201,155,432

Videolar

8,170

YouTube ID

UCfEuPYtGsE_yVErhv-0P9_Q

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-03-08 Fri 1,170,000 - 1,120,789,029 - 8,115 -
2024-03-10 Sun 1,170,000 - 1,125,002,340 +4213311 8,118 +3
2024-03-12 Tue 1,180,000 +10000 1,131,245,094 +6242754 8,122 +4
2024-03-14 Thu 1,180,000 - 1,134,578,792 +3333698 8,124 +2
2024-03-15 Fri 1,180,000 - 1,136,452,026 +1873234 8,124 -
2024-03-16 Sat 1,180,000 - 1,138,032,810 +1580784 8,126 +2
2024-03-17 Sun 1,190,000 +10000 1,140,694,846 +2662036 8,127 +1
2024-03-19 Tue 1,190,000 - 1,142,630,591 +1935745 8,130 +3
2024-03-26 Tue 1,200,000 +10000 1,157,905,958 +15275367 8,140 +10
2024-03-27 Wed 1,200,000 - 1,160,140,926 +2234968 8,143 +3
2024-03-28 Thu 1,200,000 - 1,161,654,129 +1513203 8,143 -
2024-04-02 Tue 1,210,000 +10000 1,171,481,822 +9827693 8,150 +7
2024-04-06 Sat 1,210,000 - 1,180,034,937 +8553115 8,157 +7
2024-04-13 Sat 1,220,000 +10000 1,194,683,214 +14648277 8,165 +8
2024-04-17 Wed 1,230,000 +10000 1,201,155,432 +6472218 8,170 +5
Toplam Özet +60000 +80366403 +55
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes