MEHMET BAŞBUĞ
MEHMET BAŞBUĞ

herkese merhaba ben mehmet bu da benim youtube kanalım program ve oyunları hileli olarak sizlere sunuyorum videoları izlemek için abone olmayı unutmayın. bu kanalda( haftada, günde, 2 günde) bir efsane video eklerim sende ailemize katıl.....

Aboneler

1,970

gösterimler

118,064

Videolar

122

YouTube ID

UCfRdmUYcxWYyzsWIZh-kj8g

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-01-28 Sun 2,000 - 117,593 - 122 -
2024-01-29 Mon 2,000 - 117,593 - 122 -
2024-02-06 Tue 1,990 -10 117,642 +49 122 -
2024-02-13 Tue 1,990 - 117,672 +30 122 -
2024-02-17 Sat 1,990 - 117,693 +21 122 -
2024-02-28 Wed 1,980 -10 117,749 +56 122 -
2024-03-10 Sun 1,980 - 117,807 +58 122 -
2024-03-14 Thu 1,980 - 117,837 +30 122 -
2024-03-19 Tue 1,980 - 117,876 +39 122 -
2024-03-29 Fri 1,970 -10 117,935 +59 122 -
2024-04-08 Mon 1,970 - 117,991 +56 122 -
2024-04-11 Thu 1,970 - 118,002 +11 122 -
2024-04-19 Fri 1,970 - 118,054 +52 122 -
2024-04-20 Sat 1,970 - 118,054 - 122 -
2024-04-21 Sun 1,970 - 118,064 +10 122 -
Toplam Özet -30 +471 -
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes