Akün TV
Akün TV

Akdeniz Üniversitesi Televizyonu Akün Tv

Aboneler

2,060

gösterimler

410,557

Videolar

517

YouTube ID

UCfWM72ILgF8F2FBCyzGk-hA

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-02-18 Sun 2,050 - 404,008 - 515 -
2024-02-21 Wed 2,050 - 404,240 +232 515 -
2024-03-02 Sat 2,060 +10 405,349 +1109 516 +1
2024-03-04 Mon 2,060 - 405,561 +212 516 -
2024-03-10 Sun 2,060 - 405,914 +353 516 -
2024-03-13 Wed 2,060 - 407,931 +2017 516 -
2024-03-14 Thu 2,060 - 408,234 +303 516 -
2024-03-16 Sat 2,060 - 408,297 +63 516 -
2024-03-19 Tue 2,060 - 408,550 +253 516 -
2024-03-24 Sun 2,060 - 408,987 +437 516 -
2024-03-27 Wed 2,060 - 409,196 +209 517 +1
2024-04-04 Thu 2,060 - 409,724 +528 517 -
2024-04-08 Mon 2,060 - 409,959 +235 517 -
2024-04-14 Sun 2,060 - 410,400 +441 517 -
2024-04-16 Tue 2,060 - 410,557 +157 517 -
Toplam Özet +10 +6549 +2
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes