Halktv
Halktv

Halk TV resmi Youtube kanalı. YALNIZ DEĞİLSİNİZ !.. Halk TV; hak, hukuk, adalet arayanların, yolsuzluğa, liyakatsiz atamalara, doğa talanına karşı çıkanların, işçinin, emekçinin, köylünün, kadının; kısacası kutuplaşmış bir ülkede sesini duyurmaya çalışanların sesidir… Halk TV, gösterilmeyeni gösteren, verilmeyeni veren, sorulmayanı soran, tüm toplum kesimlerinin sesine ses olma hedefiyle yayın yapmaktadır… Halk TV, Türkiye ve dünyadan haberler, sıcak gelişmeler, son dakika haberleri ve gündemi belirleyen tartışma programlarıyla, her görüşe yer vermeye çalışan bir haber kanalıdır.

Aboneler

1,560,000

gösterimler

1,437,530,162

Videolar

80,460

YouTube ID

UCf_ResXZzE-o18zACUEmyvQ

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-02-16 Fri 1,500,000 - 1,348,989,447 - 78,409 -
2024-02-17 Sat 1,500,000 - 1,351,351,877 +2362430 78,439 +30
2024-02-27 Tue 1,500,000 - 1,360,886,828 +9534951 78,764 +325
2024-03-06 Wed 1,510,000 +10000 1,369,106,388 +8219560 79,062 +298
2024-03-09 Sat 1,510,000 - 1,371,238,799 +2132411 79,129 +67
2024-03-10 Sun 1,510,000 - 1,372,166,968 +928169 79,158 +29
2024-03-14 Thu 1,510,000 - 1,376,300,495 +4133527 79,308 +150
2024-03-20 Wed 1,520,000 +10000 1,382,444,541 +6144046 79,488 +180
2024-03-22 Fri 1,520,000 - 1,385,141,600 +2697059 79,551 +63
2024-03-26 Tue 1,530,000 +10000 1,391,239,475 +6097875 79,704 +153
2024-03-31 Sun 1,540,000 +10000 1,398,738,249 +7498774 79,879 +175
2024-04-06 Sat 1,550,000 +10000 1,418,528,280 +19790031 80,145 +266
2024-04-10 Wed 1,550,000 - 1,426,744,029 +8215749 80,265 +120
2024-04-11 Thu 1,550,000 - 1,428,686,679 +1942650 80,276 +11
2024-04-17 Wed 1,560,000 +10000 1,437,530,162 +8843483 80,460 +184
Toplam Özet +60000 +88540715 +2051
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes