Sosyal Evren
Sosyal Evren

Aboneler

1,410

gösterimler

1,094,740

Videolar

31

YouTube ID

UCfuWl_lyC9tvmvknWRlPDPQ

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-02-19 Mon 1,410 - 1,093,575 - 31 -
2024-02-23 Fri 1,410 - 1,093,657 +82 31 -
2024-03-02 Sat 1,410 - 1,093,867 +210 31 -
2024-03-06 Wed 1,410 - 1,093,968 +101 31 -
2024-03-10 Sun 1,410 - 1,094,031 +63 31 -
2024-03-13 Wed 1,410 - 1,094,099 +68 31 -
2024-03-18 Mon 1,410 - 1,094,169 +70 31 -
2024-03-19 Tue 1,410 - 1,094,209 +40 31 -
2024-03-21 Thu 1,410 - 1,094,237 +28 31 -
2024-03-24 Sun 1,410 - 1,094,286 +49 31 -
2024-03-29 Fri 1,410 - 1,094,369 +83 31 -
2024-04-04 Thu 1,410 - 1,094,481 +112 31 -
2024-04-09 Tue 1,410 - 1,094,588 +107 31 -
2024-04-15 Mon 1,410 - 1,094,715 +127 31 -
2024-04-16 Tue 1,410 - 1,094,740 +25 31 -
Toplam Özet - +1165 -
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes