Sunman Oyuncak
Sunman Oyuncak

Oyuncak Aşkı ile 1985’ten Günümüze; Geleceğimiz olan çocuklarımızın geleceklerinde hatırlayabilecekleri oyuncakları onlardan önce seçmek için kaliteden ödün vermeden çalışıyoruz. “Her zaman, her yerde, her koşulda oyuncağın ulaşılabilir olmasını sağlamak” misyonumuzu ilke edinerek başladığımız serüvenimizde, “Bulunduğumuz her coğrafyada oyuncak ile mutlu olan ve mutlu eden herkesin oyuncakçısı olmak” vizyonumuzun bize verdiği heyecan ile çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz. --- An abiding love for toys since 1985 ; By making our guiding mission “making toys accessible for everyone at all times,” we seek to become the toymaker of everyone who is happy with toys. In the light of this vision, we continue our work with the utmost excitement. Our mission: making toys accessible for everyone at all times. Our vision: becoming the toy maker of everyone who is happy with toys. https://www.sunman.com.tr

Aboneler

823

gösterimler

12,967,284

Videolar

62

YouTube ID

UCg1lTi9w6zmpcoIl4ToHadg

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2023-09-17 Sun 811 - 12,947,004 - 54 -
2023-09-18 Mon 811 - 12,947,004 - 54 -
2023-09-19 Tue 813 +2 12,947,368 +364 54 -
2023-09-23 Sat 813 - 12,948,134 +766 54 -
2023-10-03 Tue 815 +2 12,950,081 +1947 54 -
2023-10-08 Sun 816 +1 12,950,922 +841 56 +2
2023-10-15 Sun 818 +2 12,952,656 +1734 57 +1
2023-11-01 Wed 823 +5 12,956,398 +3742 58 +1
2023-11-04 Sat 823 - 12,956,905 +507 58 -
2023-11-05 Sun 822 -1 12,957,122 +217 58 -
2023-11-10 Fri 821 -1 12,958,248 +1126 58 -
2023-11-23 Thu 821 - 12,962,186 +3938 61 +3
2023-11-24 Fri 822 +1 12,962,387 +201 61 -
2023-11-26 Sun 822 - 12,963,513 +1126 61 -
2023-12-07 Thu 823 +1 12,967,284 +3771 62 +1
Toplam Özet +12 +20280 +8
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes