AKTÜELHABER23
AKTÜELHABER23

Aktüelhaber23

Aboneler

4,080

gösterimler

1,078,094

Videolar

1,097

YouTube ID

UCgHDz-dKqsNgD3zEue3eU8A

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-03-02 Sat 3,830 - 904,093 - 1,028 -
2024-03-05 Tue 3,830 - 905,255 +1162 1,031 +3
2024-03-10 Sun 3,870 +40 921,085 +15830 1,041 +10
2024-03-13 Wed 3,880 +10 923,141 +2056 1,042 +1
2024-03-14 Thu 3,880 - 924,735 +1594 1,041 -1
2024-03-16 Sat 3,880 - 926,208 +1473 1,043 +2
2024-03-19 Tue 3,890 +10 928,697 +2489 1,047 +4
2024-03-24 Sun 3,900 +10 931,517 +2820 1,049 +2
2024-03-26 Tue 3,900 - 934,104 +2587 1,057 +8
2024-03-27 Wed 3,910 +10 934,905 +801 1,057 -
2024-04-03 Wed 3,910 - 941,288 +6383 1,067 +10
2024-04-07 Sun 3,930 +20 947,148 +5860 1,071 +4
2024-04-08 Mon 3,930 - 964,916 +17768 1,071 -
2024-04-14 Sun 4,050 +120 1,039,487 +74571 1,095 +24
2024-04-17 Wed 4,080 +30 1,078,094 +38607 1,097 +2
Toplam Özet +250 +174001 +69
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes