Zeys Mood
Zeys Mood

Güzellik,moda,ürün incelemeleri,makyaj ve lifestyle üzerine paylaştığım videolardan haberdar olmak için kanalıma abone olabilirsiniz. iletişim için ; zeysmood@gmail.com instagram ; https://www.instagram.com/zeysmood/

Aboneler

8,400

gösterimler

1,443,531

Videolar

79

YouTube ID

UCgpEdCC0Va7mwjMK7YppwXg

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-01-28 Sun 8,400 - 1,432,871 - 79 -
2024-01-29 Mon 8,390 -10 1,432,871 - 79 -
2024-02-08 Thu 8,390 - 1,434,543 +1672 79 -
2024-02-13 Tue 8,390 - 1,435,465 +922 79 -
2024-02-17 Sat 8,390 - 1,436,109 +644 79 -
2024-02-29 Thu 8,390 - 1,437,582 +1473 79 -
2024-03-02 Sat 8,390 - 1,437,954 +372 79 -
2024-03-10 Sun 8,390 - 1,438,838 +884 79 -
2024-03-14 Thu 8,390 - 1,439,407 +569 79 -
2024-03-19 Tue 8,390 - 1,440,058 +651 79 -
2024-03-24 Sun 8,400 +10 1,440,691 +633 79 -
2024-03-29 Fri 8,400 - 1,441,374 +683 79 -
2024-04-05 Fri 8,400 - 1,442,217 +843 79 -
2024-04-06 Sat 8,400 - 1,442,397 +180 79 -
2024-04-16 Tue 8,400 - 1,443,531 +1134 79 -
Toplam Özet - +10660 -
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes