Mervan Güler Official
Mervan Güler Official

⚜️ RESMÎ YOUTUBE HESABIM 〽️ ☎️ Tr. ve Avrupa Manelerlik ? 0543 915 71 52 ? ? ABONE OL? ➡️ Mervan Güler ➤➤➤ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ ??? ??????ı? ??????? ????? ???? ????? ?????İ? ?

Aboneler

1,490

gösterimler

65,223

Videolar

57

YouTube ID

UChlem0aoAum0es5EyJ_xpLg

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-01-06 Sat 462 - 59,989 - 55 -
2024-01-18 Thu 467 +5 60,561 +572 56 +1
2024-01-28 Sun 474 +7 61,957 +1396 56 -
2024-01-29 Mon 474 - 61,972 +15 56 -
2024-02-09 Fri 477 +3 62,458 +486 57 +1
2024-02-17 Sat 478 +1 62,829 +371 58 +1
2024-02-21 Wed 478 - 62,953 +124 58 -
2024-03-04 Mon 480 +2 63,313 +360 59 +1
2024-03-07 Thu 480 - 63,536 +223 59 -
2024-03-10 Sun 481 +1 63,598 +62 59 -
2024-03-15 Fri 481 - 63,731 +133 57 -2
2024-03-19 Tue 480 -1 63,767 +36 57 -
2024-03-27 Wed 481 +1 64,007 +240 57 -
2024-04-08 Mon 1,490 +1009 64,907 +900 57 -
2024-04-17 Wed 1,490 - 65,223 +316 57 -
Toplam Özet +1028 +5234 +2
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes