Miraç Çakmakçı TV
Miraç Çakmakçı TV

MİRAÇ TV SİZLERİN SEVDİKLERİNİZİ SİZLERE ULAŞTIRAN TEK TV MİRAÇ TV SAYGILARIMLA MİRAÇ ÇAKMAKÇI 0536-583-6754

Aboneler

2,400

gösterimler

1,089,341

Videolar

6,425

YouTube ID

UChz04ev_DecOy_jI3cuSjpw

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-03-14 Thu 2,390 - 1,082,724 - 6,403 -
2024-03-15 Fri 2,390 - 1,082,847 +123 6,403 -
2024-03-16 Sat 2,390 - 1,082,847 - 6,403 -
2024-03-19 Tue 2,390 - 1,083,259 +412 6,404 +1
2024-03-20 Wed 2,390 - 1,083,640 +381 6,404 -
2024-03-25 Mon 2,390 - 1,084,494 +854 6,407 +3
2024-03-26 Tue 2,390 - 1,084,786 +292 6,407 -
2024-03-28 Thu 2,390 - 1,085,157 +371 6,407 -
2024-03-29 Fri 2,390 - 1,085,311 +154 6,407 -
2024-03-31 Sun 2,390 - 1,085,658 +347 6,408 +1
2024-04-04 Thu 2,400 +10 1,086,269 +611 6,409 +1
2024-04-06 Sat 2,400 - 1,086,532 +263 6,411 +2
2024-04-07 Sun 2,400 - 1,086,610 +78 6,411 -
2024-04-11 Thu 2,400 - 1,087,273 +663 6,416 +5
2024-04-17 Wed 2,400 - 1,089,341 +2068 6,425 +9
Toplam Özet +10 +6617 +22
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes