Sunixor
Sunixor

Kanalda genellikle , Valorant videoları çekip paylaşıyorum. Kanala destek olmak için ' ABONE ' olmayi kesinlikle unutmayin. Paylaşılan videolardan hemen haberdar olmak için ? ' Bildirim Zilini ' açmayı unutmayınız. Sponsorluk ve Reklam teklifleri icin ► Discord hesabım : sunixor#1337 ► Gmail hesabım : basarberber@gmail.com

Aboneler

185

gösterimler

6,617

Videolar

4

YouTube ID

UCiDIJ5dluS8_doWp5GXWMhw

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2023-12-31 Sun 186 - 6,523 - 4 -
2024-01-22 Mon 186 - 6,547 +24 4 -
2024-01-28 Sun 185 -1 6,551 +4 4 -
2024-01-29 Mon 185 - 6,551 - 4 -
2024-02-13 Tue 185 - 6,569 +18 4 -
2024-02-27 Tue 185 - 6,576 +7 4 -
2024-03-03 Sun 185 - 6,582 +6 4 -
2024-03-07 Thu 185 - 6,584 +2 4 -
2024-03-10 Sun 185 - 6,590 +6 4 -
2024-03-19 Tue 185 - 6,593 +3 4 -
2024-03-24 Sun 185 - 6,594 +1 4 -
2024-03-27 Wed 185 - 6,600 +6 4 -
2024-03-29 Fri 185 - 6,601 +1 4 -
2024-03-30 Sat 185 - 6,601 - 4 -
2024-04-17 Wed 185 - 6,617 +16 4 -
Toplam Özet -1 +94 -
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes