İTÜ Makina Fakültesi
İTÜ Makina Fakültesi

İTÜ Makina Fakültesine ait resmi Youtube kanalıdır.

Aboneler

2,180

gösterimler

146,379

Videolar

146

YouTube ID

UCiF6aZ3aGQoME9gBO6-ILjQ

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-03-10 Sun 2,150 - 142,912 - 145 -
2024-03-14 Thu 2,160 +10 143,441 +529 146 +1
2024-03-19 Tue 2,160 - 143,913 +472 146 -
2024-03-20 Wed 2,160 - 144,009 +96 146 -
2024-03-25 Mon 2,160 - 144,347 +338 146 -
2024-04-01 Mon 2,170 +10 145,017 +670 146 -
2024-04-03 Wed 2,170 - 145,275 +258 146 -
2024-04-05 Fri 2,170 - 145,475 +200 146 -
2024-04-08 Mon 2,170 - 145,638 +163 146 -
2024-04-15 Mon 2,180 +10 145,917 +279 146 -
2024-04-16 Tue 2,180 - 145,967 +50 146 -
2024-04-17 Wed 2,180 - 145,967 - 146 -
2024-04-19 Fri 2,180 - 146,230 +263 146 -
2024-04-20 Sat 2,180 - 146,230 - 146 -
2024-04-21 Sun 2,180 - 146,379 +149 146 -
Toplam Özet +30 +3467 +1
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes