Dennis Soikan
Dennis Soikan

Gülümse Ve Güçlü Ol Bookstagram: @booktober0 Kişisel Hesap: @denizoffline 1000kitap hesabım: @booktober0

Aboneler

1,590

gösterimler

558,191

Videolar

162

YouTube ID

UCix0tUMgPhJadiPb0Ue0svw

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-02-18 Sun 1,590 - 554,681 - 162 -
2024-02-22 Thu 1,580 -10 554,908 +227 162 -
2024-02-29 Thu 1,580 - 555,350 +442 162 -
2024-03-02 Sat 1,580 - 555,419 +69 162 -
2024-03-05 Tue 1,580 - 555,707 +288 162 -
2024-03-10 Sun 1,580 - 555,968 +261 162 -
2024-03-14 Thu 1,590 +10 556,279 +311 162 -
2024-03-19 Tue 1,590 - 556,617 +338 162 -
2024-03-21 Thu 1,590 - 556,748 +131 162 -
2024-03-26 Tue 1,590 - 557,045 +297 162 -
2024-04-02 Tue 1,590 - 557,437 +392 162 -
2024-04-07 Sun 1,590 - 557,691 +254 162 -
2024-04-11 Thu 1,590 - 557,905 +214 162 -
2024-04-13 Sat 1,590 - 558,006 +101 162 -
2024-04-16 Tue 1,590 - 558,191 +185 162 -
Toplam Özet - +3510 -
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes