Top 12
Top 12

En güzel derleme kanalı

Aboneler

792

gösterimler

631,186

Videolar

5

YouTube ID

UCjVk7fP_UT5xZomqQ-hDFzA

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-01-28 Sun 795 - 631,146 - 5 -
2024-01-29 Mon 795 - 631,146 - 5 -
2024-02-01 Thu 795 - 630,932 -214 5 -
2024-02-12 Mon 794 -1 630,956 +24 5 -
2024-02-13 Tue 794 - 630,956 - 5 -
2024-02-17 Sat 794 - 630,957 +1 5 -
2024-02-24 Sat 793 -1 630,965 +8 5 -
2024-03-07 Thu 793 - 630,976 +11 5 -
2024-03-10 Sun 793 - 630,978 +2 5 -
2024-03-19 Tue 793 - 631,050 +72 5 -
2024-03-30 Sat 792 -1 631,111 +61 5 -
2024-04-11 Thu 792 - 631,158 +47 5 -
2024-04-19 Fri 792 - 631,180 +22 5 -
2024-04-20 Sat 792 - 631,180 - 5 -
2024-04-21 Sun 792 - 631,186 +6 5 -
Toplam Özet -3 +40 -
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes