Yasin Taş
Yasin Taş

Yeniden Bir Hayata Merhaba

Aboneler

455

gösterimler

1,316

Videolar

2

YouTube ID

UCkGO5WQWypvB9VYlETVWawQ

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-02-06 Tue 455 - 1,297 - 2 -
2024-02-13 Tue 454 -1 1,297 - 2 -
2024-02-25 Sun 455 +1 1,298 +1 2 -
2024-02-29 Thu 455 - 1,298 - 2 -
2024-03-05 Tue 455 - 1,300 +2 2 -
2024-03-08 Fri 455 - 1,299 -1 2 -
2024-03-10 Sun 455 - 1,303 +4 2 -
2024-03-16 Sat 454 -1 1,308 +5 2 -
2024-03-18 Mon 454 - 1,311 +3 2 -
2024-03-19 Tue 454 - 1,311 - 2 -
2024-03-22 Fri 454 - 1,311 - 2 -
2024-03-28 Thu 455 +1 1,312 +1 2 -
2024-04-05 Fri 454 -1 1,314 +2 2 -
2024-04-08 Mon 454 - 1,314 - 2 -
2024-04-16 Tue 455 +1 1,316 +2 2 -
Toplam Özet - +19 -
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes