Yenigün Haber
Yenigün Haber

Yenigün'e yeni bir haber güncel, hızlı ve anında haberler için takip edin

Aboneler

2,650

gösterimler

1,278,849

Videolar

1,199

YouTube ID

UCktlOOAR1SXfZw7u4dIc-hg

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-02-17 Sat 2,660 - 1,271,152 - 1,199 -
2024-02-18 Sun 2,660 - 1,271,298 +146 1,199 -
2024-02-21 Wed 2,660 - 1,271,602 +304 1,199 -
2024-03-01 Fri 2,660 - 1,272,792 +1190 1,199 -
2024-03-02 Sat 2,660 - 1,272,937 +145 1,199 -
2024-03-10 Sun 2,660 - 1,273,839 +902 1,199 -
2024-03-14 Thu 2,650 -10 1,274,397 +558 1,199 -
2024-03-21 Thu 2,660 +10 1,275,238 +841 1,199 -
2024-03-26 Tue 2,650 -10 1,275,889 +651 1,199 -
2024-03-28 Thu 2,650 - 1,276,143 +254 1,199 -
2024-03-31 Sun 2,650 - 1,276,620 +477 1,199 -
2024-04-01 Mon 2,650 - 1,276,880 +260 1,199 -
2024-04-07 Sun 2,650 - 1,277,526 +646 1,199 -
2024-04-11 Thu 2,650 - 1,277,996 +470 1,199 -
2024-04-17 Wed 2,650 - 1,278,849 +853 1,199 -
Toplam Özet -10 +7697 -
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes