Rez Beatz
Rez Beatz

Aboneler

331

gösterimler

18,628

Videolar

13

YouTube ID

UCl9EoVFqitpyqGjW53kvC6Q

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2023-12-29 Fri 329 - 18,569 - 13 -
2024-01-20 Sat 329 - 18,579 +10 13 -
2024-01-28 Sun 330 +1 18,586 +7 13 -
2024-01-29 Mon 330 - 18,586 - 13 -
2024-02-11 Sun 330 - 18,593 +7 13 -
2024-02-17 Sat 330 - 18,594 +1 13 -
2024-03-05 Tue 331 +1 18,603 +9 13 -
2024-03-10 Sun 331 - 18,618 +15 13 -
2024-03-19 Tue 331 - 18,622 +4 13 -
2024-03-21 Thu 331 - 18,622 - 13 -
2024-03-27 Wed 331 - 18,624 +2 13 -
2024-04-04 Thu 331 - 18,626 +2 13 -
2024-04-07 Sun 331 - 18,627 +1 13 -
2024-04-09 Tue 331 - 18,627 - 13 -
2024-04-16 Tue 331 - 18,628 +1 13 -
Toplam Özet +2 +59 -
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes