Bertzabel
Bertzabel

Evli, mutlu, oyuncu, yayıncı ? Official Youtube Channel İnstagram : bertzabl twitch.tv/bertzabl

Aboneler

199

gösterimler

55,110

Videolar

940

YouTube ID

UClTr5yEsDe8Co-X5OKv9uhg

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-02-21 Wed 202 - 54,872 - 940 -
2024-02-28 Wed 202 - 54,885 +13 940 -
2024-03-02 Sat 201 -1 54,896 +11 940 -
2024-03-10 Sun 201 - 54,910 +14 940 -
2024-03-14 Thu 201 - 54,930 +20 940 -
2024-03-16 Sat 201 - 54,939 +9 940 -
2024-03-19 Tue 201 - 54,954 +15 940 -
2024-03-21 Thu 201 - 55,014 +60 940 -
2024-03-26 Tue 201 - 55,066 +52 940 -
2024-03-28 Thu 201 - 55,067 +1 940 -
2024-03-29 Fri 201 - 55,068 +1 940 -
2024-03-31 Sun 201 - 55,071 +3 940 -
2024-04-11 Thu 199 -2 55,083 +12 940 -
2024-04-14 Sun 199 - 55,085 +2 940 -
2024-04-17 Wed 199 - 55,110 +25 940 -
Toplam Özet -3 +238 -
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes