Darkcan Bilişim
Darkcan Bilişim

Sosyal Medya İşlemleri İçin İstediğiniz Kanal Bu !

Aboneler

218

gösterimler

33,314

Videolar

101

YouTube ID

UClUk7f932B2tziwm9KI3Q8A

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-01-29 Mon 218 - 33,226 - 101 -
2024-02-09 Fri 218 - 33,234 +8 101 -
2024-02-17 Sat 218 - 33,240 +6 101 -
2024-02-21 Wed 218 - 33,242 +2 101 -
2024-03-03 Sun 217 -1 33,253 +11 101 -
2024-03-04 Mon 217 - 33,252 -1 101 -
2024-03-10 Sun 217 - 33,257 +5 101 -
2024-03-15 Fri 217 - 33,266 +9 101 -
2024-03-19 Tue 218 +1 33,278 +12 101 -
2024-03-27 Wed 218 - 33,282 +4 101 -
2024-03-29 Fri 218 - 33,283 +1 101 -
2024-04-07 Sun 218 - 33,298 +15 101 -
2024-04-19 Fri 218 - 33,313 +15 101 -
2024-04-20 Sat 218 - 33,313 - 101 -
2024-04-21 Sun 218 - 33,314 +1 101 -
Toplam Özet - +88 -
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes