حسن اليوسف Hasan Yusuf
حسن اليوسف Hasan Yusuf

الـطـريـق لـمـن صـدق ولـيـس لـمـن سـبـق

Aboneler

1,830,000

gösterimler

197,632,898

Videolar

556

YouTube ID

UClrfsmrozmgGuUtf2MTPadg

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-02-28 Wed 1,820,000 - 196,996,312 - 553 -
2024-02-29 Thu 1,820,000 - 196,996,312 - 553 -
2024-03-02 Sat 1,820,000 - 197,011,264 +14952 553 -
2024-03-10 Sun 1,820,000 - 197,078,915 +67651 553 -
2024-03-11 Mon 1,820,000 - 197,088,379 +9464 553 -
2024-03-14 Thu 1,820,000 - 197,119,453 +31074 553 -
2024-03-16 Sat 1,820,000 - 197,127,187 +7734 554 +1
2024-03-19 Tue 1,820,000 - 197,156,355 +29168 554 -
2024-03-20 Wed 1,820,000 - 197,174,135 +17780 554 -
2024-03-22 Fri 1,820,000 - 197,194,446 +20311 554 -
2024-03-26 Tue 1,820,000 - 197,238,099 +43653 555 +1
2024-04-07 Sun 1,820,000 - 197,400,780 +162681 555 -
2024-04-08 Mon 1,830,000 +10000 197,400,780 - 555 -
2024-04-12 Fri 1,830,000 - 197,460,797 +60017 555 -
2024-04-17 Wed 1,830,000 - 197,632,898 +172101 556 +1
Toplam Özet +10000 +636586 +3
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes