İsa Turan
İsa Turan

⌘ Drone Art ?️ Some flies Drone, some makes Art ?? Varlığım Türk Varlığına Armağan Olsun ? Pucka Media ⛔ Görseller izinsiz kullanılamaz

Aboneler

8,750

gösterimler

4,622,480

Videolar

214

YouTube ID

UCm1ww9Wx3vFNruh4BFiuOjA

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-03-06 Wed 8,630 - 4,535,928 - 212 -
2024-03-07 Thu 8,630 - 4,537,630 +1702 212 -
2024-03-10 Sun 8,630 - 4,541,318 +3688 212 -
2024-03-14 Thu 8,650 +20 4,550,827 +9509 212 -
2024-03-19 Tue 8,660 +10 4,560,068 +9241 213 +1
2024-03-23 Sat 8,670 +10 4,571,329 +11261 213 -
2024-03-28 Thu 8,680 +10 4,580,050 +8721 213 -
2024-03-29 Fri 8,680 - 4,581,556 +1506 213 -
2024-03-31 Sun 8,680 - 4,584,595 +3039 213 -
2024-04-04 Thu 8,690 +10 4,591,552 +6957 213 -
2024-04-12 Fri 8,720 +30 4,607,336 +15784 213 -
2024-04-15 Mon 8,720 - 4,612,841 +5505 214 +1
2024-04-19 Fri 8,740 +20 4,619,213 +6372 214 -
2024-04-20 Sat 8,740 - 4,619,213 - 214 -
2024-04-21 Sun 8,750 +10 4,622,480 +3267 214 -
Toplam Özet +120 +86552 +2
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes