Kurtuluş Kiliseler Derneği
Kurtuluş Kiliseler Derneği

Kurtuluş Kiliseler Derneği Resmi Youtube Kanalıdır. Kurtuluş Kiliseleri, Tanrı’nın sevgisinin herkes tarafından yaşanmasını isteyen Türk Hıristiyanların kilisesidir. Amacımız sizin de Tanrıyı tanımanız ve Onunla kişisel bir ilişkiye biraz daha yaklaşmanızdır. Bize katılın ve Tanrıyı tanıma ve Onunla kişisel bir ilişkiye sahip olma ayrıcalığına siz de sahip olun.

Aboneler

1,910

gösterimler

93,702

Videolar

311

YouTube ID

UCm9CRUtYgBXs2eqUr01y6LA

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2023-12-25 Mon 1,840 - 86,067 - 293 -
2024-01-16 Tue 1,850 +10 87,746 +1679 296 +3
2024-01-28 Sun 1,860 +10 88,462 +716 297 +1
2024-01-29 Mon 1,860 - 88,462 - 298 +1
2024-02-07 Wed 1,860 - 89,111 +649 298 -
2024-02-13 Tue 1,870 +10 89,573 +462 300 +2
2024-02-17 Sat 1,870 - 89,712 +139 300 -
2024-03-02 Sat 1,880 +10 90,755 +1043 303 +3
2024-03-10 Sun 1,890 +10 91,268 +513 304 +1
2024-03-14 Thu 1,890 - 91,658 +390 305 +1
2024-03-19 Tue 1,900 +10 91,990 +332 306 +1
2024-03-23 Sat 1,900 - 92,109 +119 306 -
2024-04-14 Sun 1,910 +10 93,520 +1411 310 +4
2024-04-15 Mon 1,910 - 93,628 +108 311 +1
2024-04-16 Tue 1,910 - 93,702 +74 311 -
Toplam Özet +70 +7635 +18
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes