Delikanlı Tıraş
Delikanlı Tıraş

Benim gibi 80'lerde çocuk olanlar babalarının ve dedelerinin nasıl tıraş olduklarını hatırlarlar. O zamanlar henüz kullan-at ve kartuşlu ürünler, hazır köpükler yoktu. Yaprak jiletler, çift taraflı tıraş aletleri, fırçalar, kremler, sabunlar, brut, old spice, first class vardı. Bu kanal işte böyle babalar ve dedeler gibi yani delikanlı gibi tıraş hakkında. Her şeyin en moderni, en son çıkanı en iyisi demek değildir. Geleneksel ıslak tıraşı hobi edinmek isteyenler doğru yerdesiniz. Hoş geldiniz.

Aboneler

3,560

gösterimler

807,243

Videolar

148

YouTube ID

UCmedmQETI-bE_WgtMcVlQpQ

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-02-17 Sat 3,510 - 794,346 - 147 -
2024-02-25 Sun 3,520 +10 795,963 +1617 147 -
2024-03-09 Sat 3,540 +20 798,507 +2544 147 -
2024-03-10 Sun 3,540 - 798,507 - 147 -
2024-03-14 Thu 3,550 +10 799,614 +1107 147 -
2024-03-17 Sun 3,550 - 800,060 +446 147 -
2024-03-19 Tue 3,550 - 800,760 +700 147 -
2024-03-21 Thu 3,550 - 801,284 +524 147 -
2024-03-23 Sat 3,550 - 801,525 +241 147 -
2024-03-28 Thu 3,550 - 802,652 +1127 147 -
2024-04-01 Mon 3,550 - 803,418 +766 147 -
2024-04-06 Sat 3,560 +10 804,161 +743 148 +1
2024-04-08 Mon 3,560 - 805,560 +1399 148 -
2024-04-09 Tue 3,560 - 805,741 +181 148 -
2024-04-16 Tue 3,560 - 807,243 +1502 148 -
Toplam Özet +50 +12897 +1
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes