hülya fal evi Burçlar
hülya fal evi Burçlar

Selamlar değerli abonelerim 6 hissime dayanarak bakımlarım Aşk❤️tarot❤️su❤️kahve bakımlarım var Bu hayatta herseyi allah bilir dileğinizi Allah tan dileyin Ben hislerime güvenerek bakıyorum fala ve kendime güveniyorum Destekleriniz için çok teşekkür ederim sizleri seviyorum Herkese gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederim Önerilerinizi belirtirseniz sevinirim Bana ulaşmak için Hülya_fal _evi Instagram hesabıma yazın Reklam işbirliği için melekasya182@gmail.com burdan ulaşın Watsap için iletişim numaram 05058433864

Aboneler

72,800

gösterimler

13,154,408

Videolar

892

YouTube ID

UCnedfqE-C9qEKB1S09_RRMw

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-03-14 Thu 72,800 - 13,143,676 - 889 -
2024-03-16 Sat 72,800 - 13,144,085 +409 889 -
2024-03-20 Wed 72,800 - 13,146,079 +1994 889 -
2024-03-21 Thu 72,800 - 13,146,353 +274 890 +1
2024-03-22 Fri 72,900 +100 13,147,205 +852 890 -
2024-03-23 Sat 72,900 - 13,147,205 - 890 -
2024-03-26 Tue 72,900 - 13,148,487 +1282 890 -
2024-03-29 Fri 72,900 - 13,149,316 +829 890 -
2024-03-30 Sat 72,900 - 13,149,559 +243 890 -
2024-03-31 Sun 72,900 - 13,149,559 - 890 -
2024-04-01 Mon 72,900 - 13,150,093 +534 890 -
2024-04-04 Thu 72,900 - 13,150,684 +591 890 -
2024-04-09 Tue 72,900 - 13,151,761 +1077 890 -
2024-04-10 Wed 72,800 -100 13,151,994 +233 891 +1
2024-04-17 Wed 72,800 - 13,154,408 +2414 892 +1
Toplam Özet - +10732 +3
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes