YUSUF SONGUR TV
YUSUF SONGUR TV

BU kanalda skeç ve şiir olucaktır

Aboneler

891

gösterimler

18,312

Videolar

55

YouTube ID

UCoRJu9a0WS1cNZzWO-WH7Rg

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-03-03 Sun 901 - 18,309 - 55 -
2024-03-06 Wed 901 - 18,309 - 55 -
2024-03-10 Sun 901 - 18,310 +1 55 -
2024-03-11 Mon 901 - 18,310 - 55 -
2024-03-13 Wed 901 - 18,310 - 55 -
2024-03-18 Mon 901 - 18,311 +1 55 -
2024-03-19 Tue 901 - 18,311 - 55 -
2024-03-24 Sun 901 - 18,312 +1 55 -
2024-03-29 Fri 900 -1 18,312 - 55 -
2024-04-04 Thu 891 -9 18,312 - 55 -
2024-04-06 Sat 891 - 18,312 - 55 -
2024-04-09 Tue 891 - 18,312 - 55 -
2024-04-12 Fri 891 - 18,312 - 55 -
2024-04-16 Tue 891 - 18,312 - 55 -
2024-04-17 Wed 891 - 18,312 - 55 -
Toplam Özet -10 +3 -
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes