Gönlünü Toprak eyle
Gönlünü Toprak eyle

şair

Aboneler

620

gösterimler

122,344

Videolar

438

YouTube ID

UCoSTvFjwQkQPrjO_USdRdJA

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-02-29 Thu 522 - 102,693 - 410 -
2024-03-02 Sat 524 +2 103,515 +822 412 +2
2024-03-10 Sun 546 +22 107,168 +3653 417 +5
2024-03-15 Fri 554 +8 110,008 +2840 419 +2
2024-03-19 Tue 561 +7 111,505 +1497 420 +1
2024-03-22 Fri 574 +13 112,509 +1004 421 +1
2024-03-27 Wed 582 +8 114,477 +1968 426 +5
2024-04-02 Tue 600 +18 117,366 +2889 430 +4
2024-04-04 Thu 605 +5 118,294 +928 432 +2
2024-04-08 Mon 605 - 119,439 +1145 434 +2
2024-04-11 Thu 608 +3 120,211 +772 434 -
2024-04-13 Sat 612 +4 120,685 +474 435 +1
2024-04-19 Fri 619 +7 122,011 +1326 437 +2
2024-04-20 Sat 619 - 122,197 +186 349 -88
2024-04-21 Sun 620 +1 122,344 +147 438 +89
Toplam Özet +98 +19651 +28
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes