Cengizhan Yıldız
Cengizhan Yıldız

hepinize merhabalar arkadaşlar ben cengizhan yildiz 15 yaşındayım youtube kanalıma yorumlara intronuzu yapmamı isterseniz. Sizin için introlar yaparım.Çoğunlukla kanalda korku oyunları ve clash royale videoları olacaktır. Youtubedeki hedeflerim 1. 200 abone :) 29.11.2017 2. 1000 abone 3. 10.000 abone 4. 50.000 abone 5. 100.000 abone hedeflerim bunlar umarım videolarımla sizi eğlendiririm ve zaman geçirmenizi sağlarım iyi seyirler ╔═▄═▄═▄═▄═▄๑۩۞۩๑▄═▄═▄═▄═▄══╗ ║•●۞ Beğenin ║•●۞ Abone OLUN ║ •●۞ Takipte Kalın ╚▄═▄═▄═▄═▄═▄๑۩۞۩๑▄═▄═▄═ ▄═▄╝ ░░░░░░░░░░░░▄▄░░░░░░░░░░░░░░ ░░░░░░░░░░░█░░█░░░░░░░░░░░░░ ░░░░░░░░░░░█░░█░░░░░░░░░░░░░ ░░░░░░░░░░█░░░█░░░░░░░░░░░░░ ░░░░░░░░░█░░░░█░░░░░░░░░░░░░ ██████▄▄█░░░░░██████▄░░░░░░░ ▓▓▓▓▓▓█░░░░░░░░░░░░░░█░░░░░░ ▓▓▓▓▓▓█░░░░░░░░░░░░░░█░░░░░░ ▓▓▓▓▓▓█░░░░░░░░░░░░░░█░░░░░░ ▓▓▓▓▓▓█░░░░░░░░░░░░░░█░░░░░░ ▓▓▓▓▓▓█████░░░░░░░░░██░░░░░░

Aboneler

216

gösterimler

6,925

Videolar

15

YouTube ID

UCoYiVLG2bd48lXPEOLWJjLg

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-01-28 Sun 217 - 6,915 - 15 -
2024-01-29 Mon 217 - 6,915 - 15 -
2024-02-12 Mon 217 - 6,916 +1 15 -
2024-03-06 Wed 217 - 6,919 +3 15 -
2024-03-10 Sun 217 - 6,919 - 15 -
2024-03-14 Thu 217 - 6,919 - 15 -
2024-03-16 Sat 217 - 6,919 - 15 -
2024-03-19 Tue 217 - 6,920 +1 15 -
2024-03-26 Tue 217 - 6,920 - 15 -
2024-03-27 Wed 216 -1 6,924 +4 15 -
2024-04-09 Tue 216 - 6,925 +1 15 -
2024-04-18 Thu 216 - 6,925 - 15 -
2024-04-19 Fri 216 - 6,925 - 15 -
2024-04-20 Sat 216 - 6,925 - 15 -
2024-04-21 Sun 216 - 6,925 - 15 -
Toplam Özet -1 +10 -
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes