Egemar Video
Egemar Video

Sosyal Aktivite ve Tanıtım Kanalı

Aboneler

744

gösterimler

157,305

Videolar

101

YouTube ID

UCpOmzPQ2LyI1OgxJ3htRP3A

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-02-13 Tue 747 - 156,639 - 101 -
2024-02-18 Sun 747 - 156,708 +69 101 -
2024-02-19 Mon 747 - 156,708 - 101 -
2024-03-02 Sat 746 -1 156,870 +162 101 -
2024-03-10 Sun 746 - 156,940 +70 101 -
2024-03-14 Thu 746 - 156,986 +46 101 -
2024-03-19 Tue 746 - 157,037 +51 101 -
2024-03-22 Fri 746 - 157,055 +18 101 -
2024-03-27 Wed 745 -1 157,117 +62 101 -
2024-04-01 Mon 745 - 157,179 +62 101 -
2024-04-02 Tue 745 - 157,183 +4 101 -
2024-04-08 Mon 745 - 157,250 +67 101 -
2024-04-13 Sat 744 -1 157,280 +30 101 -
2024-04-14 Sun 744 - 157,289 +9 101 -
2024-04-17 Wed 744 - 157,305 +16 101 -
Toplam Özet -3 +666 -
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes