Alicaenay
Alicaenay

2010'dan beri süregelen maceralarımızı bundan böyle sizinle de paylaşmak istedik!? Bizimle birlikte gülmeye eğlenmeye hazır olun! ? ????‍♂️

Aboneler

785

gösterimler

98,684

Videolar

30

YouTube ID

UCpVXMxg1BlpxBmvmlPwvysA

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-02-02 Fri 786 - 98,487 - 30 -
2024-02-04 Sun 786 - 98,494 +7 30 -
2024-02-06 Tue 786 - 98,496 +2 30 -
2024-02-13 Tue 786 - 98,509 +13 30 -
2024-02-17 Sat 786 - 98,519 +10 30 -
2024-02-24 Sat 786 - 98,552 +33 30 -
2024-02-26 Mon 786 - 98,555 +3 30 -
2024-02-28 Wed 786 - 98,558 +3 30 -
2024-03-03 Sun 786 - 98,567 +9 30 -
2024-03-10 Sun 785 -1 98,594 +27 30 -
2024-03-19 Tue 785 - 98,616 +22 30 -
2024-03-22 Fri 785 - 98,622 +6 30 -
2024-03-24 Sun 785 - 98,629 +7 30 -
2024-04-11 Thu 785 - 98,674 +45 30 -
2024-04-17 Wed 785 - 98,684 +10 30 -
Toplam Özet -1 +197 -
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes