Little Mom
Little Mom

Merhaba, kanalımıza hoşgeldiniz :) Bu kanalda sizlerle hamilelik, annelik,doğum,anne bebek hayatı,bebek bakım, anne bebek ürünleri gibi birçok konu ile ilgili bilgilerimi ve tecrübelerimi paylaşacağım. Hamilelikle birlikte hayatı değişmeye başlayan ve zaman içerisinde Bir Küçük Anne olan ben :) ve Bir Küçük Bebek olarak dünyaya gelen kızım İpek'le keyifli bir maceraya hazırsanız biz başlıyoruz :) Kanalımıza abone olmayı unutmayın :) mail: alittlemummy@gmail.com instagram : https://www.instagram.com/littlemommm/ facebook : https://www.facebook.com/littlemommm/

Aboneler

2,870

gösterimler

550,381

Videolar

135

YouTube ID

UCqYFiiy8VH_5lW6Qq7bnp8w

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-02-18 Sun 2,890 - 547,569 - 135 -
2024-02-22 Thu 2,890 - 547,827 +258 135 -
2024-03-02 Sat 2,890 - 548,240 +413 135 -
2024-03-05 Tue 2,890 - 548,462 +222 135 -
2024-03-10 Sun 2,890 - 548,683 +221 135 -
2024-03-11 Mon 2,880 -10 548,730 +47 135 -
2024-03-13 Wed 2,880 - 548,795 +65 135 -
2024-03-14 Thu 2,880 - 548,883 +88 135 -
2024-03-19 Tue 2,880 - 549,134 +251 135 -
2024-03-23 Sat 2,880 - 549,267 +133 135 -
2024-03-24 Sun 2,880 - 549,353 +86 135 -
2024-04-03 Wed 2,870 -10 549,826 +473 135 -
2024-04-04 Thu 2,870 - 549,864 +38 135 -
2024-04-15 Mon 2,870 - 550,350 +486 135 -
2024-04-16 Tue 2,870 - 550,381 +31 135 -
Toplam Özet -20 +2812 -
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes