Aydoğan Tayfur
Aydoğan Tayfur

Aydoğan Tayfur - Youtube Resmi Video Sitesi www.aydogantayfur.com Facebook:Aydoğan Tayfur Ozel

Aboneler

946

gösterimler

272,069

Videolar

149

YouTube ID

UCsNlicJolI1eXjB09sALNQw

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-02-11 Sun 938 - 269,353 - 149 -
2024-02-13 Tue 938 - 269,455 +102 149 -
2024-02-16 Fri 938 - 269,576 +121 149 -
2024-02-17 Sat 938 - 269,606 +30 149 -
2024-02-22 Thu 938 - 269,823 +217 149 -
2024-02-29 Thu 938 - 270,103 +280 149 -
2024-03-06 Wed 939 +1 270,324 +221 149 -
2024-03-10 Sun 938 -1 270,492 +168 149 -
2024-03-17 Sun 940 +2 270,838 +346 149 -
2024-03-19 Tue 941 +1 270,907 +69 149 -
2024-03-24 Sun 943 +2 271,162 +255 149 -
2024-03-30 Sat 943 - 271,388 +226 149 -
2024-04-06 Sat 943 - 271,668 +280 149 -
2024-04-11 Thu 943 - 271,894 +226 149 -
2024-04-16 Tue 946 +3 272,069 +175 149 -
Toplam Özet +8 +2716 -
Sonraki güncelleme 1 hours 33 minutes