Hakan Kanmaz
Hakan Kanmaz

Merhaba Arkadaşlar Kanalıma hoşgeldiniz. Videolarımı hobi olarak çekiyorum.

Aboneler

924

gösterimler

556,992

Videolar

31

YouTube ID

UCsuzYTxFoiSdPKJQAvy411g

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-03-01 Fri 925 - 552,777 - 31 -
2024-03-03 Sun 925 - 552,974 +197 31 -
2024-03-10 Sun 925 - 553,517 +543 31 -
2024-03-11 Mon 925 - 553,710 +193 31 -
2024-03-14 Thu 924 -1 553,929 +219 31 -
2024-03-19 Tue 925 +1 554,411 +482 31 -
2024-03-21 Thu 925 - 554,583 +172 31 -
2024-03-26 Tue 924 -1 555,032 +449 31 -
2024-03-27 Wed 924 - 555,124 +92 31 -
2024-03-28 Thu 924 - 555,187 +63 31 -
2024-04-01 Mon 924 - 555,600 +413 31 -
2024-04-08 Mon 924 - 556,176 +576 31 -
2024-04-09 Tue 924 - 556,273 +97 31 -
2024-04-12 Fri 924 - 556,626 +353 31 -
2024-04-17 Wed 924 - 556,992 +366 31 -
Toplam Özet -1 +4215 -
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes